عینک Vr

هدست VR

3D جعبه VR عینک 3D مجازی واقعیت GlassesModel: CS-VR08Color: GreyThis VR جعبه بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به تلفن های هوشمند خود را در آن قرار داده است

Product details

3D شیشه عینک 3D واقعیت مجازی VR جعبه

مدل: CS-VR08

رنگ: خاکستری

این جعبه پله بزرگ مکمل و دستگاه تجربه فوق العاده برای تماشای فیلم است. آسان به تلفن های هوشمند خود را در آن قرار داده است و مناسب برای راه اندازی و استفاده است. با این جعبه VR شما یک تجربه فوق العاده می باشد.

1. شرح

مواد: کرافت کاغذ

لنز: لنز غیر کروی بزرگ

آشنایی قطر: 37mm

نرم افزار

برای گوشی های هوشمند تحت 6.0 اینچ

رنگ: همان کاغذ شبه کرافت

توجه: رنگ با مقدار بیش از 1000pcs می تواند سفارشی

جزئیات بسته بندی:

50pcs کارتن 16 کیلوگرم

2-سوالات متداول


5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه خودروهای خود متعادل اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!
Hot Tags: خرید VR هدست, هدست واقعیت مجازی ساخته شده در چین و چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی،
محصولات مرتبط
Feedback