تعادل روروک مخصوص بچه ها - 6.5 اینچ

تو سبک دو چرخ روروک مخصوص بچه ها

ALUCARD 6.5 اینچ دو چرخ ایستاده SCOOTERModel شماره: CS-608Color: Red1.DescriptionWith توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه هستند بسیار طبیعی است همه ما در حال حاضر و به طور خاص، سیم

Product details

ALUCARD 6.5 اینچ دو چرخ ایستاده روروک مخصوص بچه ها

شماره مدل: CS-608

رنگ: قرمز

1. شرح

با توسعه بار و فناوری، وسایل نقلیه بسیار طبیعی است که به همه ما هستند در حال حاضر و به طور خاص, وسایل نقلیه موتوری برق تجملات بیشتر نیست, ما هم بیشتر و بیشتر گزینه های را انتخاب کنید، در حالی که تعادل برقی دو چرخ اسکوتر که پیامد زیست محیطی محبوب مردم مدرن را سرگرم و سوار تنها یکی از آنها!

تعادل دو چرخ ALUCARD روروک مخصوص بچه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.


مدل بدون:

CS-608

نام محصول

Alucard تو سبک 2 چرخ خود تعادل روروک مخصوص بچه ها 6.5 اینچ چرخ

مواد:

ABS + PC

حداکثر بار:

120 کیلوگرم

حداکثر سرعت:

12 کیلومتر در ساعت

حداکثر مسافت پیموده شده:

18-20 کیلومتر

باتری:

باتری 4400mAh/Sumsung/ال جی

قدرت موتور:

500 700W

زاویه شیب حداکثر:

≤ 30 درجه

وزن خالص:

12 کیلوگرم

زمان شارژ:

3 ساعت قبل

سایز تایر:

6.5inch(171mm)

ولتاژ شارژ:

AC 220V 110 50-60Hz

رنگ:

قرمز، سیاه، سفید، آبی، Glod، سبز، سفارشی.

2-سوالات متداول3 صدور گواهینامه


هشدار!

. شما هستند که موجب از دست دادن تعادل در تصادف به اشیاء یا سقوط کردن هیئت مدیره خود را متعادل و صدمه دیده خود را در هر زمان! برای جلوگیری از این مطمئن شوید که شما را به طور کامل راهنمای کاربر را قبل از استفاده. قبل از استفاده از روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را مطمئن درست کار و که شما با نحوه استفاده از تمام لوازم جانبی آشنا شوید.

. هنگامی که یادگیری نحوه سوار تعادل هیئت مدیره خود، مطمئن شوید که دارید با پوشیدن تجهیزات حفاظتی, مانند کلاه، زانو بند، زانو لنت، و غیره.

. این محصول فقط برای یک نفر طراحی شده و به شما به دیگران کشتی مورد استفاده می شود!

. نه به جای موتور با جایگزین شخص ثالث اجازه داده است.

. کودکان که وزن کمتر از 30 کیلوگرم این محصول را استفاده نمی کند و کودکان که وزن بیشتر باید توسط یک فرد بزرگسال در همه حال تحت نظارت.

. افراد مبتلا به بیماری های قلبی، فشار خون بالا و یا مسائل حرکتی به استفاده از این محصول باید. زنان باردار و افراد معلول نیز باید خودداری از استفاده از این محصول.

. این محصول نیست اگر شما مصرف الکل یا دارو گرفته شده و شما هنوز موارد در دست های خود را در حالی که سواری هیئت مدیره حمل باید استفاده شود.

. استفاده از روروک مخصوص بچه ها تعادل مشمول مقررات ترافیک محلی است. حتما به احترام پیاده در این نزدیکی هست.

. هنگام استفاده از اسکوتر برقی باشید از موانع بلافاصله در برگ # برگ شاخه از شما و در فاصله داشتن خط روشن یا چشم کمک خواهد کرد که شما با خیال راحت سوار!

. طوری که شما می توانید نگه داشتن تعادل خوب وقتی سوار تعادل هیئت مدیره زانو کمی خم و بدن خود را راحت نگه دارید.

. در حالی که سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود هر دو پا تخت در پد پا را نگه دارید.

. همانطور که این کمک خواهد کرد که شما را سریعتر واکنش در شرایط اضطراری پوشیدن لباس ورزشی معقول هنگامی که با استفاده از این محصول.

. روروک مخصوص بچه ها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به حمل بیش از یک نفر.

. ترکیبی از سوار و هر چیزی که آنها حمل وزن حداکثر وزن در احتیاطی تجاوز کند.

. باید بار کافی بر روی تخته تعادل وجود دارد، در غیر این صورت کاربر خود و یا هیئت مدیره ممکن است آسیب برساند. علاوه بر این، بار باید بیشتر از حد حداقل وزن در احتیاطی، در غیر این صورت کاربر خواهد شد قادر به کنترل هیئت مدیره شناور و رفتن، کاهش یا توقف خواهد شد ویژه نا امن!

. همیشه سوار تعادل هیئت مدیره در سرعت است که برای شما و مردم اطراف شما امن است و این را آن را آسان تر برای شما برای جلوگیری از.

. اگر شما با شخص دیگری در دیگر تعادل روروک مخصوص بچه ها رهایی می, اطمینان به حفظ فاصله کافی بین تخته های خود را برای جلوگیری از سقوط.

. هنگامی که شما سوار روروک مخصوص بچه ها خود را، که شما ایستاده 10 سانتی متر کردن زمین هشدار در تمام اوقات، باقی می ماند.

. وقتی روشن از هیئت مدیره خود را متعادل حفظ کنترل مرکز ثقل که شما از دست دادن تعادل و می افتند.

. خودتان را در حالی که سواری هیئت مدیره تعادل خود را با گرفتن تماس های تلفنی و گوش دادن به موسیقی یا شناور به سادگی خاموش به افکار پوچ پریشان مجاز نیست!

. شما نمی باید اسلاید بر روی سطوح مرطوب، معکوس برای مسافت های طولانی، سوار را در سرعت های بالا، یا در حالی که حرکت سریع به نوبه خود.

. سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را در مناطق تیره و یا ضعیف روشن نیست.

. سعی کنید برای جلوگیری از استفاده از این محصول به بیش از موانع و یخ یا برف.

. هنگامی که سواری، اجتناب از موانع بر روی زمین آشغال و چرخاندن مسیر.

. این محصول در مناطق محدود با موانع بسیاری استفاده کنید.

. هنگامی که عملکرد صحیح،، اگر نه تنها خود را خود متعادل استفاده از انجمن، جلوگیری از استفاده از آن بلافاصله.

. در slops های تند استفاده کنید.

. تعادل هیئت مدیره خود را در خیابان های عمومی استفاده کنید.

. کتابچه راهنمای دستور العمل را با دقت بخوانید قبل از اینکه شما با استفاده از تخته تعادل خود را.

. هنگام استفاده از روروک مخصوص بچه ها خود را همیشه protectors(supplied) باید استفاده کنید.

. باشید که حداکثر سرعت بسته در وزن خود-18 کیلومتر/ساعت است، اما توصیه می شود شما هنوز رفتن سریعتر از 10 کیلومتر در ساعت. اگر شما سریع تر از این سیگنال آلارم به شما هشدار خواهد شد.

. دنده محافظ سر آرنج و زانو استفاده کنید. تخته تعادل است مناسب, یا نه در همه مناسب برای استفاده در سطوح ناهموار و شیب دار یا مرطوب و در زمینه های یخ زده.

5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه وسایل نقلیه مسيرهای اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید تعادل روروک مخصوص بچه ها در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!

Hot Tags: تو سبک دو چرخ اسکوتر، چگونه اسکوتر، اسکوتر تعادل الکترونیکی ارزان سوار دو چرخ اسکوتر اسکوتر روروک مخصوص بچه ها ساخته شده در چین و چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه ساخت, عمده فروشی, فروش
محصولات مرتبط
Feedback