هوشمند تعادل چرخ با دسته

10 اینچ Hoverboard با دسته

عمده فروشی ALUCARD دو چرخ تعادل SCOOTERModel شماره: CS-T202Color: White1.Description●The دستگاه خنک برای young●Riding و کنترل از راه دور دو راه به play●Easy برای یادگیری و راحت به carry●Ow

Product details

عمده فروشی ALUCARD تعادل دو چرخ روروک مخصوص بچه ها

شماره مدل: CS-T202

رنگ: سفید


1. شرح

●The دستگاه خنک برای جوانان

●Riding و کنترل از راه دور دو راه برای بازی

●Easy برای یادگیری و راحت برای حمل

●Own کامل گواهینامه ها و بسیاری از فن آوری های امن

●Long فاصله حدود 20 کیلومتر

ALUCARD تعادل دو چرخ روروک مخصوص بچه ها با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند صفحه اصلی gyro موتور باتری سامسونگ و تکنولوژی های هوشمند ایمنی محافظت شده برای اطمینان از ایمنی خود و نگرانی مردم از سوزاندن غیر منتظره یا انفجار رایگان. مانند تمام گواهینامه CE, RoHS, FCC, UL و مهمتر از همه، حق ثبت اختراع برای صادرات در دسترس هستند.


پارامترهای Alucard تعادل الکتریک روروک مخصوص بچه ها

شماره مدل

حسابهای T202

وزن خالص

13.5 کیلوگرم

حداقل بار

25کیلوگرم

حداکثر بار

120 کیلوگرم

حداکثر سرعت

15km/h

حداکثر محدوده

20 کیلومتر

شعاع دایره چرخش

0m

باتری

باتری لیتیوم قابل شارژ

شارژ مورد نیاز

100-240V 50 یا 60 هرتز

وزن باتری

1.5 کیلوگرم

طول و عرض

52cm * 24.5 سانتی متر

ارتفاع دسته

140 سانتیمتر

ارتفاع

14.4 سانتی متر

نوع تایر

تایر های جامد

ظرفیت باتری

36V 5.8Ah

2 تصاویر محصول
3.Step به گام راهنمای استفاده از تخته تعادل

مراحل

مرحله 1: دکمه روشن/خاموش به تخته شناور ایجاد توازن میان قدرت بالا را فشار دهید.

مرحله 2: پای خود را در هیئت مدیره قرار داده و گیره نگهدارنده با پاهای خود را.

مرحله 3: هنگامی که شما آماده رفتن پاهای خود را برای کنترل مسیر حرکت اسکوتر برقی متعادل اما مطمئن شوید که تعادل خود را استفاده کنید.

مرحله 4: مرحله خاموش به عقب هیئت تعادل با یک پا اول و مرحله کردن با دیگر.

یادداشت ها

تبصره 1: هنگامی که شما با فشار عقب آن رتبهٔ هشدار نرسیدن به دقت در مورد برخی از موانع توفنده صدا.

تبصره 2: ایجاد و به عنوان این می تواند خطرناک ناگهانی در حالی که در حال حرکت در سرعت های بالا تبدیل.

Note3:Do نه تعادل هیئت مدیره در حالی که شیب برای جلوگیری از روروک مخصوص بچه ها برای از دست دادن تعادل باعث عبور تبدیل شود.

Note4: این اسکوتر e به عنوان قصد خود را برای آن سنسور هوشمندانه به شما را تجزیه و تحلیل عملکرد پاها حرکت می کند. بنابراین شما فقط نیاز به کنترل وسیله نقلیه الکتریکی هوشمند با پاهای خود را.

4. ایمن استفاده از دستورالعمل

این بخش به شما می دهد اطلاعات و هشدار در مورد استفاده از تخته تعادل، بنابراین شما می توانید اقامت کاملا امن در حالی که پاپ. بنابراین از طریق دستورالعمل های کاربر این اولا لطفا. پرداخت توجه خاص به کاربر هشدار، که شما می کنید این را به ذهن وقتی که سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را اگر می خواهید تجربه امن و لذت بخش.

هشدار!

. شما هستند که موجب از دست دادن تعادل در تصادف به اشیاء یا سقوط کردن هیئت مدیره خود را متعادل و صدمه دیده خود را در هر زمان! برای جلوگیری از این مطمئن شوید که شما را به طور کامل راهنمای کاربر را قبل از استفاده.

. قبل از استفاده از روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را مطمئن درست کار و که شما با نحوه استفاده از تمام لوازم جانبی آشنا شوید.

. هنگامی که یادگیری نحوه سوار تعادل هیئت مدیره خود، مطمئن شوید که دارید با پوشیدن تجهیزات حفاظتی, مانند کلاه، زانو بند، زانو لنت، و غیره.

. روروک مخصوص بچه ها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به حمل بیش از یک نفر.

. قادر به جایگزینی موتور آن با جایگزین شخص ثالث نمی باشد.

. کودکانی که کمتر از 25 کیلوگرم وزن این محصول را استفاده نمی کند و کودکان است که استفاده از برق خود شناور گیتار بزرگسال تمام زمانها نظارت شود باید.

. افراد با بیماری های قلبی، فشار خون بالا هستند نه پیشنهاد برای استفاده از این محصول. زنان باردار و افراد معلول نیز باید خودداری از استفاده از این محصول.

. با استفاده از روروک مخصوص بچه ها تعادل باید مقررات محلی ترافیک است. حتما به احترام پیاده در این نزدیکی هست.

. هر دو پا تخت در پد پا در حالی که سوار روروک مخصوص بچه ها تعادل خود را

. سوار ماشین الکتریکی سرعت امن را برای شما و مردم اطراف شما و این نظر آن را آسان تر برای شما برای جلوگیری از.

. حفظ فاصله کافی بین تابلوهای خود را برای جلوگیری از سقوط اگر شما را با شخص دیگری در دیگر تعادل روروک مخصوص بچه ها رهایی است.

. خودتان را در حالی که سواری هیئت مدیره تعادل خود را با گرفتن تماس های تلفنی و گوش دادن به موسیقی یا شناور به سادگی خاموش به افکار پوچ پریشان مجاز نیست!

. شما نمی باید اسلاید بر روی سطوح مرطوب، معکوس برای مسافت های طولانی، سوار را در سرعت های بالا، یا در حالی که حرکت سریع به نوبه خود.

. این محصول را به بیش از موانع و یخ یا برف استفاده باید.

. کتابچه راهنمای دستور العمل را با دقت بخوانید قبل از اینکه شما با استفاده از تخته تعادل خود را.

5 معرفی مختصر ستاره C

ج ستاره صنعتی محدود در سال 2000 تاسیس شد. با قابلیت های بزرگ برای طراحی و تولید، خط تولید تزریق ماشین قالب گیری مدرن و پیشرفته دیگر تجهیزات مرتبط ج ستاره قادر به قبول و ساخت سفارشات OEM و ODM برای انواع تعادل دو چرخ اسکوتر اسکوتر تعادل دست نگه وسایل نقلیه مسيرهای اسکیت برقی و مانند است. محصولات ما به دنبال روند این صنعت و در به روز رسانی به نیازهای بازار و مصرف کنندگان. با کیفیت خوب و شهرت ستاره C بسیاری از مشتریان آورده اند از ایالات متحده آمریکا، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه اروپا، و غیره ساخت اتصال بین المللی را! ج ستاره برای طراحی و تولید تعادل روروک مخصوص بچه ها در سال 2015 تحت نام تجاری ALUCARD که بلافاصله شد محصول ورزشی بسیار داغ فروش پس از آن پرتاب می شود تنظیم می شود!
Hot Tags: 10 اینچ hoverboard با دسته هوشمند تعادل چرخ اسکوتر تعاد خود اسکوتر برقی، hoverboard الکتریکی ساخته شده در چین و چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، فروش
محصولات مرتبط
Feedback